SuperNaturalpw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SuperNaturalPw

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Np Transfer..!

2 posters
YazarMesaj
ReQuiem

ReQuiem

Np Transfer..! Empty
MesajKonu: Np Transfer..!   Np Transfer..! EmptySalı Ocak 13, 2009 10:46 pm

tyy_

tyy_

Np Transfer..! Empty
MesajKonu: Geri: Np Transfer..!   Np Transfer..! EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 5:13 pm

arkadaşım yeni patc atıldıgından beri ben tyy ile oynamadım orc oldum tyy ordanda oyunu bıraktım bu carlarlada oynamadım dün savaş var dediler bende oyuna girdim ve orda dogdum hani ssde kesen bile yok bi ss almışsın regüem oda eksik var kardeşim milletin günahına girmeyin ben zaten dogduktan sonrada kactım zaten dikkat ettiysen ayıp senin bu yaptıgın SAYGILAR
ReQuiem

ReQuiem

Np Transfer..! Empty
MesajKonu: Geri: Np Transfer..!   Np Transfer..! EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 5:17 pm

tyy_ demiş ki:
arkadaşım yeni patc atıldıgından beri ben tyy ile oynamadım orc oldum tyy ordanda oyunu bıraktım bu carlarlada oynamadım dün savaş var dediler bende oyuna girdim ve orda dogdum hani ssde kesen bile yok bi ss almışsın regüem oda eksik var kardeşim milletin günahına girmeyin ben zaten dogduktan sonrada kactım zaten dikkat ettiysen ayıp senin bu yaptıgın SAYGILAR

ordaki taşa kendi ismini yazdırmışsın x) öldükçe orda doğyosun asla yalan söylemem hele bir oyun içn asla Eminim Rotinda'da sensin cafeden oynuyorsn yan yana Smile 1-2 ss daha olması lzm Smile koyayım istiyorsan birde rotindadaki ark acemiydi snrm sen bozuntuya vermemk içn kaçtın oda hala seni kesmeye çalışıyor Smile Çocuk değiliz neyin ne olduğunu biliyoruz... x) tyy_ epeydir oyunda değil hiç czde kesilirken görmedim admin ztn nplerine bakarak bulabilir... birazda savaştan istifade ettiniz Wink inkâra hiç gerek yok... afro afro afro
tyy_

tyy_

Np Transfer..! Empty
MesajKonu: Geri: Np Transfer..!   Np Transfer..! EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 5:34 pm

evt koy arkadaşım varsa adam ben bi defa dogarken kesti oda kacarken eger gördüysen np emde aynı admin girsinde baksın eksik varsa ban
tyy_

tyy_

Np Transfer..! Empty
MesajKonu: Geri: Np Transfer..!   Np Transfer..! EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 6:02 pm

hani ksceler nerde arkadaşım 2 tane daha var dedin nerde koysana ben orada dogdum adam beni kesmişmi nerde ksc koy kscyi ban atsınlar razıyım
tyy_

tyy_

Np Transfer..! Empty
MesajKonu: Geri: Np Transfer..!   Np Transfer..! EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 7:51 pm

iki tane daha ksc var dedin nerde kardeş koysana piyasaya koyamıyosan yalan söylüyorsun demöektir sen tam bi yalancısın bana msnedende iki tane daha var dedin hani nerde yalancı buraya bi ss koymuşun npt dion hani nerde npt
tyy_

tyy_

Np Transfer..! Empty
MesajKonu: Geri: Np Transfer..!   Np Transfer..! EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 8:24 pm

sen bu serverde 1 aydır oyunuyon ben beş aydır ne userler ne gmler geldi gecti hepsi beni ii tanır benim hileli bi işim yok banlansamda önemli degil bak bunların hepsi benim burdaki arklarım hangisinde hile varsa söyle aynı cafeden nycris_comeback... rotinda..fast matchina....only pomp.... deh....mst...nycrist_prest..busy..clermont ... gundy ve daha sayamadıgım bircok kişi hangisinde hile var senin gibimiyiz biz
ReQuiem

ReQuiem

Np Transfer..! Empty
MesajKonu: Geri: Np Transfer..!   Np Transfer..! EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 8:30 pm

tyy_ demiş ki:
sen bu serverde 1 aydır oyunuyon ben beş aydır ne userler ne gmler geldi gecti hepsi beni ii tanır benim hileli bi işim yok banlansamda önemli degil bak bunların hepsi benim burdaki arklarım hangisinde hile varsa söyle aynı cafeden nycris_comeback... rotinda..fast matchina....only pomp.... deh....mst...nycrist_prest..busy..clermont ... gundy ve daha sayamadıgım bircok kişi hangisinde hile var senin gibimiyiz biz

Benim neremde hile var Smile ??
tyy_

tyy_

Np Transfer..! Empty
MesajKonu: Geri: Np Transfer..!   Np Transfer..! EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 8:35 pm

ya kardeş benim neremde hi,le var yeminmi edecez yani ban yemek inankı umurumda degil o bişanstı rotindaylakarşılaştık eger npt yapsam orda milletin önündemiyaparım ben salakmıyım

Np Transfer..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» F9 Np tRANSFER ! !!
» np transfer
» np transfer akar çete gibiler ^^