SuperNaturalpw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SuperNaturalPw

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ?

4 posters
YazarMesaj
IIIChakyIII

Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ? Empty
MesajKonu: Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ?   Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ? EmptyCuma Ocak 30, 2009 10:34 pm

BaneHallow

MesajKonu: Geri: Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ?   Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ? EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 9:41 pm

IIIChakyIII demiş ki:
Küfür Banned Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Link= http://img91.imageshack.us/my.php?image=adszyr6.png

Link= http://img149.imageshack.us/my.php?image=adsz12dk4.png
Bu Biraz Eskide Kaldıda senin Ekran nie değişik FronzeOfDarkness
BaneHallow

MesajKonu: Tek Sende değil   Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ? EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 9:45 pm

Tek Sende değil en bunu denielguizza ve zumanzus dada gördüm bi ayrılıcağınızmı vvar
tyy_

tyy_

MesajKonu: Geri: Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ?   Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ? EmptyPaz Şub. 01, 2009 11:22 am

eet banehellow haklı sizin bi ayrıcalıgınızmı var ama sizin demek yanlış olur senin diyelim biz buna ?????????
IIIChakyIII

MesajKonu: Geri: Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ?   Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ? EmptyPaz Şub. 01, 2009 2:45 pm

anlayamadım nasıl benım ekran farklı ben başka trko serverından gırıyorum sadece oyunun ıcındekı şekıller deişik ne fark ederkı ? yanlış bırşey yok
NoNam3

NoNam3

MesajKonu: Geri: Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ?   Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ? EmptyPtsi Şub. 09, 2009 5:42 pm

IICHAKYII BENDE SANA KATILIYORUM ADAM KRAL OLMUŞ ANA BACI DÜZ GİDİO Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation AMA BANLANMIO

Küfür banned Kral bunu yaparsa oyuncular ne yapsın ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küfür Edene Bakın lütfen ban
» arkadaşım vs yapıyosan git arenada yapmilletin anasına ne die küfür ediyon