SuperNaturalpw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SuperNaturalPw

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Oyunu Bıraktık

3 posters
YazarMesaj
4Leon

Oyunu Bıraktık Empty
MesajKonu: Oyunu Bıraktık   Oyunu Bıraktık EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 3:23 pm

Slm Ben Oyunu Bıraktım sizi bilmem O kadar İron Neck Ve O kadar Glass Düşürmek İçin Düşürmek için uraştım ama sonunda +2 ler çıktı bi boq anlamadım boşuna zaman kaybettim yani Buyrun Gelin Yeni Ip size Hiç olmassa kandırma yoqtur craz1y.no-ip.biz Beklerim
tyy_

tyy_

Oyunu Bıraktık Empty
MesajKonu: Geri: Oyunu Bıraktık   Oyunu Bıraktık EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 6:54 pm

evt bizde oyunu bıraktık ben bu server acıldıgından itibaren oynuyorum ilk başlarda np kasmak icin 3 ay ugraştık sonra bi baktık 220 k np varken silinmiş daha sonra itemler gitti item kasmak icin gece gündüz boss aradık item leri tam dizdik bu defada itemler tekrardan düzeldi yani bu serverde 6 ay felan oynadım hepsi boşuna gitti
NoNam3

NoNam3

Oyunu Bıraktık Empty
MesajKonu: Geri: Oyunu Bıraktık   Oyunu Bıraktık EmptyCuma Şub. 13, 2009 1:53 pm

BU ARADA 4LEON REKLAM YAPMA!!!!
[b]TYY_ DİYOSUN Kİ 220 K NP VARDI SİLİNDİ DAHA SERVERİN BİRİNCİSİNDE 100K NP YOQ NASIL OLUO
[b] Question Question Question Question Question Question Mad Mad Mad
tyy_

tyy_

Oyunu Bıraktık Empty
MesajKonu: Geri: Oyunu Bıraktık   Oyunu Bıraktık EmptyCuma Şub. 13, 2009 7:13 pm

sen bu serverde yenisin bu server acıldıgından bugüne kadar oynuyorum ben sen yeni oldugun icin bilmessin ama admin ve gmler ii bilir

Oyunu Bıraktık
1 sayfadaki 1 sayfası