SuperNaturalpw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SuperNaturalPw

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yeni itemlerle ilgili

2 posters
YazarMesaj
MrsClynX

MrsClynX

yeni itemlerle ilgili Empty
MesajKonu: yeni itemlerle ilgili   yeni itemlerle ilgili EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 11:54 pm

yeni çıkan itemlerleilgili ufak bi sorum olucak bir wariorun elinde gördüm ve 150 150 vuruyordum
Hanguk şeklindi dedim acaba bu itemlerde böyle bir özellikmi var bilgilendirseniz sevinirim

wariorun ssini almıstım fakat silmişim...

yeni itemlerle ilgili 2009214233718ax3.th

bu itemi ben taktıgımda işe yaramadı yane bana vuran 600 vs.. damagelere devam ettii

bu arada o warior gene denk geldi ss aldım .. amacım arkdaşı karalamak şikayet etmek deil sadece merak ettım
benımle ılgılı bır bugmu yoksa anlamadım işlte Question

yeni itemlerle ilgili 200921515724qo6
yeni itemlerle ilgili W1024
ReQuiem

ReQuiem

MesajKonu: Geri: yeni itemlerle ilgili   yeni itemlerle ilgili EmptyPaz Şub. 15, 2009 11:34 am

Jakx (erdoğan amca ) yani ertuğrul abinin babası oluyor gökhan Smile serverdaki tek edit Smile binde bir oyuna giriyor oda sana denk gelmiş canm Smile bounce
MrsClynX

MrsClynX

MesajKonu: Geri: yeni itemlerle ilgili   yeni itemlerle ilgili EmptyPaz Şub. 15, 2009 8:34 pm

hım saol ozan bu arada ws movice hazırladım
ilk deneyimim video olarak 4 dk. bişi uptade ettim fakat hemen acılmıor dımı 1 gun sonra gozkuor snaırım
erturul bakarsa eger solerse sevınırım

yeni itemlerle ilgili
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YENİ İTEMLER DROPLARA KOYULDU OYUN ARTIK FULL ACIK SORUNLAR DUZELTILMISTIR OYUNA GİRMEK ICIN PATH INDIR
» SOrunlar DUZELTİLDİ YENİ PATCH
» Oyuna girmek için yeni PATCH
» YENİ İTEMLERİ GORMEK ICIN İNDİR
» xaerq bi bakarmısın yeni patch indirmemize ragmen giremiyoz