SuperNaturalpw
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SuperNaturalPw

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

YENİ PACTH LİNKİ GENELDE

+2
Human_Warior
Admin
6 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

YENİ PACTH LİNKİ GENELDE Empty
MesajKonu: YENİ PACTH LİNKİ GENELDE   YENİ PACTH LİNKİ GENELDE EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 10:58 pm

YENİ PACTH LİNKİ GENELDE

En son Admin tarafından Paz Şub. 01, 2009 9:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://supernaturalpw.yetkin-forum.com
Human_Warior

MesajKonu: Geri: YENİ PACTH LİNKİ GENELDE   YENİ PACTH LİNKİ GENELDE EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 11:06 pm

ya abi gene olmuyor net sınırlı indir indir walal bu ay en az100 gelicek denemeden atma
D3LLy_mag3

MesajKonu: Geri: YENİ PACTH LİNKİ GENELDE   YENİ PACTH LİNKİ GENELDE EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 11:09 pm

ya abı yukledık gene olmadı bune ya :S:S sureklı hata hata oncekı ne guseldı ne gerek wardı buna sımdı ya duzqun bııs yapında gırelım artık su oyuna gırıoruz gırdıqmız car bıdaha gırmıo hata werıo boslarda drop yok 10 tanede bı ıtem war
BaneHallow

MesajKonu: Geri: YENİ PACTH LİNKİ GENELDE   YENİ PACTH LİNKİ GENELDE EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 11:18 pm

Human_Warior demiş ki:
ya abi gene olmuyor net sınırlı indir indir walal bu ay en az100 gelicek denemeden atma

[b][i] Yüzde Yüz Doğru diosun bizi bu ay 61 TL geldi ZZZZZZZ [b] [i]
osmancik60

MesajKonu: Geri: YENİ PACTH LİNKİ GENELDE   YENİ PACTH LİNKİ GENELDE EmptyPaz Şub. 01, 2009 12:03 am

yav ertuğrul abi indirdim yeni clienti oyuna hiç giremedim daha almıyo This is an ated.Version newes falan da filanda birsürü şey yazıo yap şunu gözünü seviyim olmuo böle bu arada kota konusundada arklara katılıyorum bizimde kota aşıyo Very Happy

[b]H3RQWarri0R[b]
AmachTeam

MesajKonu: Geri: YENİ PACTH LİNKİ GENELDE   YENİ PACTH LİNKİ GENELDE EmptyPaz Şub. 01, 2009 1:02 am

Admin Linkteki dosyayı indirdim sonra KUR.exe yi kurdum supernaturalden oyuna girmek istediğimde lütfen J-trapı client dosyasından çalıştıırn diyor bende ordan yapıyorum zaten Crying or Very sad Crying or Very sad

YENİ PACTH LİNKİ GENELDE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni itemlerle ilgili
» SOrunlar DUZELTİLDİ YENİ PATCH
» Oyuna girmek için yeni PATCH
» YENİ İTEMLERİ GORMEK ICIN İNDİR
» xaerq bi bakarmısın yeni patch indirmemize ragmen giremiyoz